Увага!
Реклама
Опитування
Ви зайшли на сайт, як
Всього відповідей: 1342
Міні-чат
200

Каталог статей

Головна » Статті » Різне » Молодому вчителю

Оформлення кабінетів початкової ланки
  1. На передній стіні класу, ліворуч чи праворуч від дошки на спеціальних стендах допоміжний матеріал тривалого користування: алфавіт, зразки виконання певних дій, з другого боку – змінна наочність: «Говори правильно», «Пиши правильно», «Зразок міркування», годинник із виразним циферблатом; піскові годинники на 1, 3, 5 хв; крім того, 1-2 маленькі переносні дошки, які легко розвертати в той чи інший бік.
  2. Для проведення дослідів і демонстрування об’ємних наочних посібників на уроках  «Я і Україна» зручно користуватися пересувною підставкою, яка дає змогу розвертати приладдя й посібники під таким кутом, щоб їх могли спостерігати учні лише одного класу (якщо вчитель працює в класі-комплекті).
  3. Шафа і поличка розташовані так, щоб створювалися певні секції, в яких треба розміщувати дидактичний матеріал, таблиці, роботи учнів, матеріали з роботи з дитячою книгою та з позакласного читання. На вільній частині стіни бажано повісити довгу дошку. Використання цієї дошки значно розширює можливості вчителя для керівництва індивідуальною і груповою роботою учнів на уроці. 
  4. «Куточок символіки».
  5. «Куточок класу».
  6. «Куточок читача» зі списком рекомендованої літератури для роботи з дитячою книжкою (який змінюють перед кожним уроком), результатами перевірки техніки читання, нормами темпу читання для цього класу, відзначенням кращих читачів.
  7. «Куточок розвитку логічного мислення школяра».
  8. «Календар погоди», який ведуть учні.
  9. Навчальні таблиці і картини, які розміщуються в   спеціально обладнаних вузьких шафах-ящиках під класною дошкою. Карти і навчальні таблиці, наклеєні на тканину, зручно зберігати скрученими в рулони та підвішеними за допомогою гаків до горизонтальних штанг.

Крім того мають бути спеціальні приміщення, в тому числі класна та ігрова кімнати, а також кімната для відпочинку (сну) для першокласників, обладнана ліжками. Забороняється обладнання спальних кімнат двоярусними ліжками.

Навчальне обладнання, пронумероване і надписане,  зберігається у ящиках з прикріпленими етикетками за розділами програми і класами.

Підручники та навчальні посібники учнів першого класу рекомендується зберігати в кабінеті.

 

Категорія: Молодому вчителю | Додав: ІринаВовчук (18.01.2015)
Переглядів: 258
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Реклама
Свято на порозі
Осталось...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Я тільки ЗА!
Хмара тегів
Кнопочка сайту
Код: